Kartal Çağrı Merkezi : 0850 346 58 68

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Kartal Eşya Taşıma

Ev Taşıma Konusunda Stres Olmanıza Gerek Yok

İstanbul’da üniversite okuyorsunuz ve evinizi taşımak mı istiyorsunuz? Yıllardır oturduğunuz evden nasıl çıkarım diye eşya taşıma konusunda kendinizi strese mi sokuyorsunuz? Eğer durum böyleyse hemen kafanızdaki soru işaretlerini unutun ve atılacak adımları teker teker atarak yeni evinize zahmetsiz ve ucuz bir şekilde taşının.

kartalnakliyat-resimNüfusu 15 milyonu aşmış olan İstanbul’da hemen hemen her semtte bir nakliyat firması olsa da, küçük çaplı birkaç eşya taşıtmak ve bunu çok ucuza getirmek istiyorsanız Kartal eşya taşıma firmalarını tercih edebilirsiniz. Bu firmalar genellikle 8-10 kamyonet filosu olan ve orta ölçekli evleri bir başka eve taşıyabilen firmalardır. Şehir içi bir taşınma yapacaksanız ve eşyaların taşınması konusunda yardıma ihtiyacınız varsa Kartal eşya taşımacılığı  firmaları bu hizmeti size sorunsuz ve kaliteli bir şekilde ucuz bir fiyata sunacaklardır.

Eşya taşıtırken insanın aklına gelen en büyük problem eşyalarını teslim ettiği gibi geri alınabilecek olmasıdır. Çünkü bazen hiç istemediğimiz şeyler yaşanabilmekte ve bir daha geri dönüşü olmayacak şekilde eşyalarımız kırılabilmekte ya da hasar görebilmektedir. İşte bu tür olaylarla karşılaşmamak için Kartal ev eşyası taşıma firmaları eşyalarınızı taşıma garantisi de vermektedir. Böylece eşyalarınıza zarar gelse dahi bu zararı karşılayacak olan firmalarla anlaşmak en mantıklısıdır.

Eşyanın taşınması kadar yeni evin bir an önce bulunması ve boyatılması da önemli olduğu için eşya taşıma firmasından önce bir boyacı bulmak ve taşınılacak evin boyasını bir ya da iki gün önceden yaptırmak çok önemlidir. Aksi takdirde eşyalarınızı yeni evinize taşıdıktan sonra boya yaptırmak imkânsız bir hal alacaktır. Ya da daha yeni boya yaptırıp hemen eşyaları evinize taşırsanız istemeden boyaya zarar verme riskiniz çok artacaktır.

Kartal evden eve nakliyat işlerinizde firmamız ile Türkiye’nin 81 iline eşyalarınızı sigortalı ve ambalajlı bir şekilde  taşıta bilirsiniz.  Firmamız kartal ilçesinde yıllardır evden eve taşıma ve ofis taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Tags: , , ,

Related posts

Kartal Nakliye

Kartal nakliye alanında firmamız büyük taşıma potansiyeline sahip olan bir firmadır eşyalarınızı profesyonel, bir...
Top