Kartal Çağrı Merkezi : 0850 346 58 68

Dragos Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un en gözde ilçelerinden olan Dragos’da farklı sektörlerde hizmet veren birçok firma bulunmaktadır. Özellikle de nakliye konusunda çalışmakta olan birçok isim birbirleri ile rekabet içerisinde olup en iyisi ile müşterilerinin karşısına çıkmak için uğraşmaktadırlar. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde

Dragos evden eve taşıma eşya sahiplerini gereksiz strese sokmadan hizmetlerini sunmaktadır. Eşya sahiplerinin müracaatları sonrasında gerekli ön incelemelerin yapılması için adreslere yönlendirilen deneyimli ekspertizler tüm büyük ve küçük ebatlı eşyaları özenle inceledikten sonra gerekli olacak paketleri hazırlamaktadırlar. Oldukça hassas olan eşyaların kırılma ve çizilme riskine karşı maksimum koruma sağlanması için özenle paketlemelerini yapan ekip bu süreçte kullandığı malzemelerin kalitesine özen göstermektedir.

Bunun yanı sıra taşımalar sırasında çarpma, düşürme gibi olumsuz durumların yaşanmamasına da fazlası ile özen gösterilmektedir. Dikkatle çalışan Dragos evden eve nakliyat hizmetlerinde kullanılmakta olan asansör sistemi daha önceleri eziyetli olan ve ne kadar dikkat edilse de eşyaların dar merdiven aralarında aldığı darbeleri de maziye kaldırmaktadır. Kolay şekilde oldukça kısa sürede kurulan sistem en ağır eşyaları dahi ufak bir çizik almadan kolay şekilde taşımaktadır.

Kartal evden eve nakliyat bu durumdan fazlası ile memnun olan ekipte taşınmalarda harcadığı enerjisini eşyaları paketlerken kullanmakta ve maksimum seviyelerde eşyaları koruma altına almaktadırlar. Eşya taşımanın yanı sıra eşya depolama konusunda da çevresindeki talebe yeterli hizmetler sunan Dragos ev taşıma uygun fiyatları ve ödeme seçenekleriyle de müşterilerinin memnuniyetlerini kazanmaktalar.

Farklı şehirlere sunulan hizmetlerde mesafeler hiçbir sorun teşkil etmemekte ve seyahatler öncesinde aracın tüm bakım ve onarımları yapılmakla kalmayıp kullanacak olan kişilerinde gerekli hazırlıkları yapması sağlanmaktadır. Zamanımızı bizlere hediye eden ve bütçelerimizi yormayan bu özel hizmet sayesinde nakliyat konusundaki tüm ihtiyaçlarımızı gönül rahatlığı ile giderebildiğimizi unutmamalıyız.

Top