Telefon Numaralarımızı Hemen Tıkla Ara !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Eşya Paketleme

Kartal eşya paketleme ev ofis eşyalarınızın paketlenmesi firmamız tarafından titiz bir şekilde paketlenmektedir. Firmamız evinizdeki tüm eşyaları beyaz eşya mobilya kırılacak eşya ve benzeri eşyalarınızı itinalı titiz tek kullanımlık hijyenik malzemeler kullanarak taşımaya hazır bir hale getirir.

Beyaz eşyalarınız havalı patpatlarla kalın bir şekilde paketlemesini yapıp taşımaya hazır bir vaziyete getirir. Mobil yacımız mobilyalarınızı itinalı bir şekilde söktükten sonra gidilen yeni adresinizde ise tek tek ambalajını söküp istediğiniz yere kurulumunu yapmaktadır. Kırılacak eşya cam avize porselen takımı gibi kırılacak eşyalarınızı ise beyaz kağıtla kalın bir şekilde paketlenip kolilere tek tek yerleştirilir. Eşya paketleme özen ve titizlik gerektiren bir çalışma alanıdır bu işi profesyonel ve tecrübeli personellerimiz il en iyi şekilde paketliyoruz.

İstanbul şehir içi nakliye hizmetlerinde firmamız Pendik –  Kartal başta olmak üzere İstanbul’un tüm semt mahallelerine 7/24 şehir içi ve şehirler arası ev ofis taşıma hizmetleri sunmaktadır. Uysal nakliyat şehir içi özellikle en kaliteli teli hizmetler sunmaktadır.

Kartal evden eve nakliyat olmak üzere genellikle Türkiye’nin her yerine nakliye hizmetleri sunmaktadır firmamız gerek İstanbul şehir içi olsun gerek İstanbul şehir içi olsun gerek şehirler arası olsun en kaliteli taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. İstanbul Avrupa yakasında Beşiktaş evden eve nakliyat şubemiz ile Avrupa yakasının her yerine 7/24 taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinde sunduğumuz kurumsal taşıma hizmetleri ile müşterilerimize en modern taşıma hizmetleri sunmaktayız firmamız 1968 yılda kuruluşundan bu yana Türkiye’nin 81 iline taşıma hizmetleri sunmaktadır. İstanbul evden eve nakliyat işlemlerinde firma seçiminde çok dikkat etmeniz gereken unsurlardan biri ve en önemlisidir. Firmalar arasında Google üzerinde kaliteli firma arayarak bula bilirsiniz.

Top