Kartal Çağrı Merkezi : 0850 346 58 68

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Kartal Evden Eve Nakliyat

Seçtiğiniz güzel eve eşyalarınızın zarar görmüş bir halde gelmesini istemezsiniz. Kartal evden eve taşıma şirketlerinin size sunmuş olduğu üstün kalite hizmeti sayesinde hiç bir şeye elinizi sürmez siniz. Kartal evden eve nakliyat yapan firmaların amacı size iyi bir hizmet sunmaktır.  Eşyaların taşınma sırasında zarar görmesi halinde Kartal evden eve nakliye müşteriyi mağdur etmemek adına oluşan zararı telafi etme yönünde her türlü girişimde bulunacaktır.

Size düşen taşınacak malzemelerin hassas kırılabilir olanlarını ayırıp, nakliye şirketine bu konuda bilgi vermek. Bu yöntemle gözünüz gibi baktığınız yemek takımlarınız, bardaklarınız, porselen veya cam objeleriniz sapasağlam kalacaktır. Eğer kaliteli bir firma ile çalışırsanız tüm evinizi onlara emanet edebilir, sürekli kontrol etmek durumunda kalmazsınız.

Unutmayın ucuz olsun diye kendi başımıza taşınma işinin içine girmek yada kalitesiz bir nakliye şirketiyle anlaşmak eşyalarınıza elveda demenize bile neden olabilir. Kendiniz taşınma işlemini üstlenmeniz durumunda hem çok yorulabilir, hemde boşa zaman kaybetmiş olabilirsiniz. Üstelik büyük ve ağır olan eşyaların taşınması zor olduğundan hem eşyaya zarar verebilir hemde vücudunuzda ciddi sağlık sorunlarının meydana gelmesine neden olabilirsiniz.

Kartal evden eve nakliyat firmamız uzun yıllardan beri düzgün ve kaliteli çalışmasıyla Kartal evden eve taşıma sektöründe büyük başarıya ulaşmıştır. 1968 yılından beri düzgün ve kaliteli bir şekilde çalışan firmamız eğitimli ve düzgün çalışan elemanlarıyla Kartal nakliyat  sektöründe en iyi firma olarak başarıyı sağlamıştır.


Kartal Evden Eve, Pratik Çözümler

kartal-evden-evenakliyatKartal evden eve için özel olarak tasarlanan çelik kasalı araçlardır. Kartal ilçesinde nakliyat işlerinizi daha uygun fiyatlara en iyi şekilde firmamız ile yaptıra bilirsiniz. Firmamız eşyaları taşıma ve sarmasıyla her zaman müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Araçlarımız büyük boy küçük boy ve orta boy  olarak üçe ayrılmıştır en küçük aracımız  bir artı biri alacak kapasitededir.

Kartal evden eve eşyaların sarılmasında temiz ve kalın pat patlar kullanır eşyaların yüklemesinde önce salondan başlanır ve eşyalarınız güzelce dizilir. Bu sayede eşyalarınız zarar görmez .Sarma malzememiz kesinlikle bu iş için tasarlanmıştır.Her işten sonra araçlarımızın içi ve dışı güzelce yıkanır bu sayede eşyalarınız daha hijyenik bir şekilde size teslim edilir. Eşyalarınızın sarılması sökülmesi ve kurulması için uzman elemanlar gönderilir.Bu elemanlar sadece kurma sökme ve sarmayı yaparlar. Daha sonra taşıma alanında uzman olan elemanlarımız eşyanızı temiz bir şekilde yüklerler.


Kartal Evden Eve Nakliye, Kurumsal Çözümler

kartalevdeneveDiğer tarafta da aynı şekilde eşyalarınız yerlerine yerleştirilir. Bu sayede memnun kalırsınız . Kartal evden eve  kartalda ve  diğer semtlerde ofis ve işyerleri kurarak her yerde adı geçen bir firma haline gelmiştir. Bu sayede çok büyüyen ve iyi hizmet veren bir firma olmuş.

Kartal evden eve nakliye diğer firmalara göre en temiz ve en büyük Kartal nakliye firmasıdır. Bu yüzden herkesin güvenini kazanmıştır. Kartal ilçesinin yerleşimi sürekli aktif ve güncel bir durumda olduğu için nakliye işlerinin kartalda yoğun olduğunu her zaman biz sizlere bu yoğunluğu 2016 yılında daha modern ve hızlı bir şekilde eşyalarını nakil ediyoruz, biz ev ofis taşımada en iyi güvenceli hizmetler sunmak için siz değerli müşterilerinize en iyi çalışma ortamları hazırlayarak eşyalarınızı daha güvenceli titiz ortamlar da taşıyoruz.

Kartal ilçesinde nakliye hizmetleri için yapmanız gerek eşyalarınızı hiç bir şey toplamadan ve hiç bir şekilde bir eşyanızı dahi yerinden oynatmadan firmamız ile iletişime geçerek eşya durumunu bildirip eşyalarınıza göre araç ve personel randevusu almak personellerimiz randevu tarihinden 1 saat önce adresinizde oluyorlar.


Kartal Ev Taşıma, Modern Taşıma Yöntemleri..!


Kartal ev taşıma
işlemi başladığı zaman eşyaların önce paketlemesi ve toplaması yapılır önce ufak tefek eşyaların toplanır sonra salondan kaba eşyaların demontesi ve paketlenmesi titiz bir şekilde yapılır ve diğer personellerimiz o zaman içerisinden mutfak kırılacakları vb. eşyaları beyaz kağıtlar ile paketleyip kolilere yerleştiriyor.

Böyle eşyalarınız salon ve mutfak toplanması ve paketlenmesi bittikten sonra araca taşınır sonda diğer eşyalarınızın toplanması ve paketlenmesi yapılıp araca taşınır. Gidilen yeni adresinizde ise öne kaba eşyalar çıkartılıp montesi yapılır ve yerleştirilir yer daralmasın diye ufak tefek eşyaların taşınması ve yerleştirilmesi en sona bırakılır. Kaba eşyaların yerleştirilmesi yapıldıktan sonra ufak tefek eşyalar getirilip yerli yerine hijyenik bir vaziyette yerleştirilir. bu taşıma süresi en az 7- en çok 10 saat sürür.

Kartal nakliyat çözümlerinde sorunsuz bir hizmet istiyorsanız kesinlikle ucuz çalışan firmaları tercih etmemelisiniz. Kalitenin yanı sıra titiz çalışmanın maliyeti her zaman yüksektir bu detaylardan yola çıkarak en iyi kartal nakliyat firması olan firmamızdan detaylı bilgi ala bilirsiniz.

ŞEHİRLERARASI NAKLİYATTA BİR NUMARAYIZ

Günümüzde insanlar birçok sebepten dolayı evlerini veya ofislerini taşıyarak kendilerine seçtikleri yeni bir mekânda daha mutlu olurlar. Ya da zorunluluktan dolayı aniden taşınmaları gerekir.

Örneğin; bir memurun tayini şehir dışına çıkar ve kısa bir süre içerisinde evini toparlayıp işinin başına geçmesi gerekmektedir. Hemen kendilerine şehirlerarası nakliyat şirketleri arasından güvenilir ve hızlı taşıma gerçekleştirebilecek bir firma ararlar.
İşte o firma tam olarak biziz. Bizler şehirlerarası nakliyat firmaları arasında en üst sıralardayız.

Sırrımızda tamamen müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutarak severek ve disiplinli nakliyat yapmamızdır. Sizlerde firmamıza bir tık ile ulaşarak her türlü evden eve veya ofisten ofise nakliyat işiniz için bilgiler alabilirsiniz.

Top