Telefon Numaralarımızı Hemen Tıkla Ara !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Yeni Mahalle Evden Eve Nakliyat

Nakliyat denildiğinde herkesin aklına elbette aynı şeyler gelmektedir. Kendileri işlerine devam edecek, anahtarlarını ekibe teslim edecek ve sonrasında tüm eşyalar olması gerektiği şekilde toparlanıp yeni adreslerine sıfır hasarla taşınacaktır. Bu özel hizmetten faydalanmayı arzu edenler Yeni mahalle evden eve nakliyat ile irtibata geçip gerekli açıklamaları yaptıktan sonra taşınma tarihini belirlemektedirler.

NEDEN Mİ BİZ?

Yıllar öncesinde yalnızca bir hayal olan bu özel hizmet şimdiler de Yeni mahalle ev taşıma sayesinde gerçekleşmektedir. Taşımayı gerçekleştirecek olan ekip sektörde işlerin kolaylaşması ve zamanın kısalması adına kullanılan teknoloji harikası sistemleri rahatlıkla kullanmakta ve düzenli olarak eğitimlere katılıp işlerinin nasıl daha iyi olabileceğine dair yeni deneyimler kazanmaktalar.

Az fakat değerli eşyalara sahip iş yerlerinin adres değişikliklerini güvenilir şekilde gerçekleştiren Yeni mahalle ofis taşıma yaşanabilecek olumsuzluklara karşı önceden tedbir almakta ve sonuçların istenilen şekilde olması adına özenle çalışmaktadır. Güvenliğin yüksek olduğu bakımlı depolarında eşyaları misafir eden Yeni mahalle eşya depolama bu özel hizmetler içinde bütçeleri sarsmayan yüzleri güldüren uygun fiyat teklifleri vermektedir.

Top